Menu:

MÓDLMY SIĘ:

 

Akt zawierzenia

Bożemu Miłosierdziu

Boże, Ojcze miłosierny,
który objawiłeś swoją miłość
w Twoim Synu Jezusie Chrystusie,
i wylałeś ją na nas w Duchu Świętym, Pocieszycielu,
Tobie zawierzamy dziś losy świata i każdego człowieka.
Pochyl się nad nami grzesznymi,
ulecz naszą słabość,
przezwycięż wszelkie zło,
pozwól wszystkim mieszkańcom ziemi
doświadczyć Twojego miłosierdzia,
aby w Tobie, trójjedyny Boże,
zawsze odnajdywali źródło nadziei.
Ojcze przedwieczny,
dla bolesnej męki i zmartwychwstania Twojego Syna,
miej miłosierdzie dla nas i całego świata! Amen.


Jan Paweł II, Kraków-Łagiewniki, 17.08.2002 r.

 

FACEBOOK:

PROGRAM UE:

dfhgrhgrsegwae

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Operacja pt. Wykonanie konserwacji zabytkowych organów w kościele M.B. Nieustającej Pomocy w Węglówce, której celem jest zachowanie dziedzictwa kulturowego poprzez remont zabytkowych organów

współfinansowana  jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania

„Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – mały projekt

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

ROK LITURGICZNY:

 

 

 

 Rok Duszpasterski 2022/2023

Wierzę w Kościół Chrystusowy

Losowe zdjęcia:

Nowy, Sercański portal ewangelizacyjny - profeto.pl

Autor: AiT | Data: 2012-11-14 22:11

     Chcemy by portal profeto.pl był wyjątkowy w sieci, chcemy by to była największa ambona Słowa Bożego w Internecie – mówi ks. Michał Olszewski. - Naszą misją będą homilie, komentarze, czy też rekolekcje on-line, które w ubiegłym roku kiełkowały, ale nie miały stałego miejsca. Serdecznie zapraszamy – dołącz do jasnej strony Internetu na profeto.pl 


Pomysł stworzenia portalu ewangelizacyjnego zrodził się w głowie pochodzącego z Laskowej ks. Michała Olszewskiego dwa lata temu. W tym roku ks. Michał przystąpił do jego realizacji.

Przez kilka miesięcy trwały prace nad przygotowaniem serwisu, które wykonywała firma intellect.pl. 20 listopada o godzinie 8.30 oficjalnie portal został uruchomiony.

- Chcemy by portal profeto.pl był wyjątkowy w sieci, chcemy by to była największa ambona Słowa Bożego w Internecie – mówi ks. Michał Olszewski. - Naszą misją będą homilie, komentarze, czy też rekolekcje on-line, które w ubiegłym roku kiełkowały, ale nie miały stałego miejsca. Serdecznie zapraszamy – dołącz do jasnej strony Internetu na profeto.pl - mówi ks. Michał Olszewski.

Na  profeto.pl będą także transmitowane Msze Święte.

Swoje blogi na portalu założyli już m.in. ks. biskup Edward Dajczak, siostra Anna Bałchan, pochodzący z Nowego Sącza raper Arkadio, czy też Muniek Staszczyk z T. Love.

Redakcję portalu tworzą: ks. Michał Olszewski, ks. Radosław Warenda, ks. Przemysław Król, ks. Adam Pastorczyk, ks. Piotr Chmielecki, Ewelina Zamojska i Małgorzata Łakomiec.

 

Jak informuje w imieniu zespołu redakcyjnego ks. Przemysław Krół SCJ, portal jest nową formą aktywności Polskiej Prowincji Księży Sercanów w internecie.   

Na stronie oprócz artykułów tematycznych zamieszczone są także krótkie wizytówki  sercańskich dzieł oraz aktualności pobierane automatycznie z tych stron, które dają taką techniczną możliwość. Ta część portalu będzie w najbliższym czasie jeszcze rozwijana, tak aby można było tworzyć samodzielnie podstrony – informuje redakcja serwisu składająca się z trzech osób: ks. Przemysława Króla, ks. Michała Olszewskiego i ks. Radosława Warendę.

Redaktorzy zapraszają do współpracy w redagowaniu treści portalu, a podczas odwiedzin strony zachęcają do rejestrowania się jako nowy użytkownik.

 

Galeria:

prof.jpg Powrót do Strony Głównej
Projekt i realizacja: © 2011 by