Weekendy ze Słowem Bożym dla dziewcząt u Sióstr Służebniczek N.M.P. w Krakowie

„PYTANIA JEZUSA"

Weekendy ze Słowem Bożym dla dziewczyn

Kraków 25-27 września 2020

• Weekendy ze Słowem, to prowadzone przez Siostry Służebniczki NMP NP dni modlitwy, wyciszenia, pracy warsztatowej w oparciu o Słowo Boże. W sobotę i niedzielę uczestniczymy w Eucharystii, jest też możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Jest również okazja do indywidualnej rozmowy z Siostrami w atmosferze dyskrecji i zaufania.
  • Pobyt z noclegiem i wyżywieniem (3 posiłki i kącik kawowy) jest za symboliczną dowolną ofiarę. Należy wziąć ze sobą Pismo św., obuwie zamienne, ciepły sweter, notatnik, ręcznik.  Zachęcamy również do zabrania ze sobą instrumentu (osoby grające na instrumentach przenośnych).
  • 25 września, w  piątek, spotykamy się o 18.00 w domu Sióstr Służebniczek na ul. Kordylewskiego 12 w Krakowie.
  • W celu zapisania się na Weekend ze Słowem należy zgłosić swój udział na maila lub smsa podając swoje imię i nazwisko, wiek i napisać o sobie kilka słów. O rezygnacji z Weekendu należy niezwłocznie powiadomić organizatora. Liczba uczestników jest różna, min 3 osoby, max. 15.

s. Aneta    anetaweron@interia.pl , 691 759 022

Plan Weekendu ze Słowem (może ulec  zmianie)

Piątek
 18 – rozlokowania, 18.30 – kolacja, 19.30 – spotkanie organizacyjne, 20 – wprowadzenie do modlitwy i modlitwa Słowem, 21 – wieczorny rachunek sumienia, 22 – czas milczenia.

Sobota
7.30 – modlitwa poranna, 8.00 – śniadanie, 9.00 – wprowadzenie do modlitwy Słowem, medytacja, 10. 30 – praca warsztatowa ze Słowem, 13 – obiad, 15 – czas milczenia, wprowadzenie do modlitwy Słowem, 16.00 – Adoracja, okazja do Spowiedzi, 17 – Msza św. 18 – kolacja, 19 – czas we wspólnocie, film, 21 – wieczorna modlitwa, czas milczenia.

Niedziela
7.00- Msza św, 8.00 – śniadanie, 8.45 – wprowadzenie i modlitwa Słowem Bożym, 9.30 – praca warsztatowa na podsumowanie. 10.30 – zakończenie.

Powrót do Strony Głównej