Gościom przybywającym do naszego ośrodka oferujemy:
 osrodek_1

• Ośrodek znajduje się w jednopiętrowym budynku o konstrukcji drewnianej.
  • Oferujemy nocleg dla 40 osób w pokojach wieloosobowych. Drewniane łóżka piętrowe.
  • Wszystkie pokoje i wnętrze budynku są wykonane w boazerii.
  • Mieszkańcom udostępniamy kuchnię, jadalnię,osrodek_2 świetlicę, stół ping-pongowy, podręczną biblioteczka, telewizor, DVD, video.
  • Istnieje możliwość odprawiania Mszy św., nabożeństw oraz prywatnej modlitwy w kaplicy domowej (oratorium) lub kościele parafialnym.
  • Podajemy smaczne domowe posiłki.
  • Wspólne łazienki, prysznice i toalety, ale w wystarczającej ilości.
  • W ogrodzie znajduje się boisko do piłki siatkowej, stoliki, osrodek_3ławeczki, huśtawka, wydzielone miejsce na ognisko oraz do grilowania.
  • Parking dla samochodów.
  • Ośrodek jest ogrodzony, oświetlony i dozorowany.
  • Pośredniczymy w wynajmowaniu autobusówlub busów.
  • Dom czynny jest przez cały rok.

1. Dom przeznaczony jest dla szukających modlitwy, skupienia i wypoczynku. Czuj osrodek_4się odpowiedzialny za jego atmosferę i nie traktuj go jak zwykłego hotelu.

2. Z ośrodka mogą korzystać grupy zorganizowane z duszpasterzem lub opiekunami oraz osoby indywidualne. Prowadzący grupę ustala z Dyrektorem Domu program i koszt pobytu oraz odpowiada za podopiecznych.

3. Mieszkańców obowiązuje chrześcijański styl życia, a przynajmniej w niedziele i święta udział we Mszy św.

4. W domu obowiązuje cisza nocna od 22.00 do 6.00.

5. Na terenie domu obowiązuje zakaz noclegów koedukacyjnych, palenia papierosów, picia alkoholu i używania środków odurzających.

6. Przygotowanie i spożywanie posiłków odbywa się wyłącznie w kuchni i jadalni. W pokojach obowiązuje zakaz gotowania i używania ognia.

7. Z możliwości bytowych korzystaj roztropnie i oszczędnie. Dbaj o porządek. Pokoje należy posprzątać przed wyjazdem. Zauważone usterki i niebezpieczeństwa natychmiast zgłaszaj obsłudze lub opiekunom. Środki czystości, miotły itp. są do dyspozycji w toalecie damskiej.

8. Za szkody materialne odpowiada opiekun grupy lub goście indywidualni i ponoszą odpowiedzialność finansową. Za rzeczy zagubione Opiekun Domu nie odpowiada.

9. Wszelkie wątpliwości, propozycje i sprawy mogące służyć dobru wspólnemu mieszkańców przedstawiaj Opiekunowi Domu.

Dom Rekolekcyjno – Wypoczynkowy

przy Rzymskokatolickiej Parafii